Mlajši dečki zmagali tretji turnir zapored

Grb_za_clanke_-_NOVI

Stranje, 9.april.V Stranjah je potekal šesti turnir v mali odbojki in tretja zaporedna zmaga za igralce Astec Triglava. Z zmagama nad ekipama iz Žirovnice in Logatca si je ekipa Astec Triglava priborila še sedmi turnir za končno deveto mesto v državnem prvenstvu v mali odbojki.

V prvi tekmi so se Kranjčani srečali z ekipo Žirovnice, katero so letos enkrat že premagali z rezultatom 2:1. V prvem nizu si je ekipa Astec Triglava z uspešno igro v napadu in bloku priigrala 5 točk prednosti in držala prednost vse do 20 točke, vendar prednost ni zadostovala, saj je prišlo do nekaj nepotrebnih napak in zmage v prvem nizu so se veselili igralci Žirovnice. V drugem in tretjem nizu pa so Kranjčani postavili stvari na svoje mesto in slavili v obeh nizih, ter  vknjižili prvo zmago na turnirju.

V drugi tekmi, ki je odločala o prvem mestu na turnirju, sta si drugič zapored stali nasproti ekipi Logatca in Astec Triglava. Tako kot na prejšnjem turnirju v Kranju, je tudi na turnirju v Stranjah zmaga odšla v Kranj in s tem ekipo Astec Triglava pripeljala do turnirja za deveto mesto na državnem prvenstvu za mlajše dečke, ki bo na sporedu 8.5.2011.

Astec Triglav: Golob D., Repič, Kepic, Josipovič, Golob V., Fajfar, Čalič, Goričan, Pernuš, Dolinar. Trener: Centa Aleš