Deklice v domači dvorani tokrat brez zmage

V Športni dvorani Planina je potekal zadnji turnir kvalifikacij starejših deklic za uvrstitev v A ligo. Triglavanke so že pred zadnjim turnirjem izgubile vse možnosti za uvrstitev v višji rang in bodo tekmovanje po novem letu nadaljevale v skupini B. Tokrat so se v Kranju pomerile z obema najboljšima ekipama v ... Več

Kljub porazu Hiša na kolesih Triglav ostaja na 5. mestu

Zadnja tekma pred novoletnim premorom za Kranjčane ni bila uspešna, saj so na gostovanju v Kamniku izgubili z izidom 0:3 (-19, -24, -15). Tekma bi se lahko razpletala tudi drugače, če bi kranjska ekipa uspela zaključiti drugi niz v svojo korist, potem ko so vodili že 21:15 in na koncu tudi 24:21, pa tudi to ni bilo ... Več

Dve zmagi za prvo ekipo deklic v mali odbojki

Prva ekipa mlajših deklic Triglava je tudi na svojem drugem turnirju na Jesenicah dosegla dve zmagi. Na prvi tekmi so se srečale z dekleti iz Škofje Loke in zmagale z 2:0. V drugem, res napetem obračunu, pa so jim na poti stale Jeseničanke. V prvem nizu so Triglavanke igrale slabše in izgubile s 15:25. V drugem nizu ... Več

Fantje v 3.DOL in dekleta v 2.DOL tokrat brez točk

Dekleta v 2.DOL zahod so igrala danes v Ljubljani z Olimpom. Domačinke so bile boljše s 3:1. Kranjčanke so natopile v rahlo okrnjeni postavi. V začetku prvega seta so dekleta dobro parirala gostiteljicam, v nadaljevanju pa so močni servisi otežili organizacijo igre pri Triglavu in set je šel v roke Ljubljančanka... Več

Kadetinje in kadeti v A ligi

V Kranju je bil v ŠD Planina predzadnji turnir kvalifikacij za A ligo kadetinj, kadeti pa so svoje nastope v kvalifikacijah končali z dvema zmagama na turnirju v Žirovnici.  Kadetinje Triglava so v domači dvorani dvakrat prepričljivo zmagale. V prvi tekmi so bile boljše od ŽOK Triglav Kranj II. Izid je bil 2:0 ... Več

Tesna, vendar zaslužena zmaga

V 9. krogu 1.DOL za moške je Hiša na kolesih Triglav premagal Črnuče s 3:2 (19, 16, -23 -21, 12). Kranjčani so že vodili z 2:0, nato dopustili nasprotniku, da je vstal od mrtvih, a na koncu vendarle z zbrano igro v zaključnem petem nizu osvojili dve pomembni točki. Dvorana Črnuče, gledalcev 60, sodnika Kramar ... Več

V 2. in 3. DOL dve zmagi in poraz

Dekleta v 2. in 3.DOL so igrala doma, prav tako tudi fantje druge ekipe v 3.DOL in skupaj dosegli 2 zmagi. V 2.DOL Triglavu tokrat ni uspelo zmagati, čeprav so se zelo borile za morebitne nove točke. Gostje iz Logatca so bile boljše s 3:1 (12, 17, -14, 16). Z dobrim serviranjem so v prvih dveh nizih strle odpor domače ... Več

Zadnji krog prve polovice – gostovanje pri Črnučah

V 9. krogu 1.DOL Hiša na kolesih Triglav gostuje pri Črnučah. 9. krog se je sicer začel že včeraj v Šoštanju, kjer so domači izgubili z ACH Volleyem, Kranjčani pa bodo igrali v soboto, 8. decembra, v letos novi dvorani OŠ Maksa Pečarja v Črnučah. Začetek te, za obe ekipi zelo pomembne tekme, ob 19:30.  ... Več

Mladinci na turnir za 5. mesto

V Kranju je potekal polfinalni turnir mladincev, na katerem so sodelovale ekipe Kostanjevice, Sip Šempetra, Panvite Pomgrad in domači Triglav Kranj. Kranjčanom kljub veliki želji ni uspel veliki met in se bodo morali zadovoljiti s turnirjem za mesta 5. do 8. V prvi tekmi so premagali Kostanjevico na Krki z rezultatom ... Več

Z zmago nad Salonitom na 5. mesto

V 8. krogu 1. DOL krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Salonit Anhovo. Zmago so slavili Kranjčani. S 3:0 ( 19, 19, 31) so z lepo igro in zelo malo napakami presenetili goste iz Primorske. Športna dvorana Planina Kranj, 300 gledalcev. Sodnika Adrovič in Perčič (oba Kamnik). ... Več