Triglav Kranj drugič zapored na finalnem turnirju Pokala Slovenije

V drugi tekmi 1/4 finala Pokala Slovenije je Triglav Kranj premagal Panvito Pomgrad s 3:2 (28, -22, -20, 23, 9) in se tako že drugič zapored uvrstil na finalni turnir Pokala Slovenije, saj je Prekmurce porazil s 3:0 že na prvi tekmi v Kranju. Športna dvorana OŠ I, 13. december 2017, četrtfinale Pokala Slovenije, ... Več

Mini odbojkarice Triglava dvakrat zmagale

Triglavanke so bile na svojem drugem turnirju kvalifikacij skupine Gorenjska B v Kranju dvakrat boljše od svojih nasprotnic.  V prvi tekmi so stopile na igrišče z nekaj treme, a se v nadaljevanju sprostile in gladko premagale Škofjeločanke z 2:0. Prvi niz so jih pustile na 12, drugi niz na 10. V drugi tekmi so ... Več

Starejši dečki in deklice bodo nadaljevali tekmovanje v B ligah

Starejše deklice in starejši dečki so na zadnjih turnirjih predtekmovanja doživeli po 2 poraza, čeprav z igro niso razočarali in so se dobro zoperstavili nasprotnikom. Dekleta so se v Škofji Loki na zadnjem turnirju kvalifikacij za starejše deklice, pomerile najprej proti domačinkam in klonile z 2:0. Drugo ... Več

Triglav po izenačeni tekmi do 3 točk

Obračun med Triglavom in Črnučami je bil tesnejši, kot morda nakazujejo tri osvojene točke domače ekipe. Ekipi sta se zelo enakovredno borili, vendar so bili gostje zaradi velikega števila napak (43) v končnicah manj uspešni in Kranjčani so tekmo dobili s 3:1 (22, -19, 24, 21). Športna dvorana ... Več

V 3.DOL zahod tokrat samo točka za obe kranjski ekipi

V 3. DOL zahod moški je Triglav izgubil tesno po podaljšanem petem nizu s 3:2 s Krko II, v ženski inačici 3. lige pa so dekleta Triglava morala priznati poraz proti ekipi Neptuna iz Kanala s 3:1. Ekipa deklet Triglav Kranj se je pomerila z ekipo Neptun Kanal. Tekma je odločala, katera od ekip bo nadaljevala prvenstvo ... Več

Deklice v mini odbojki na prvem turnirju do prve zmage

Na prvem turnirju v mini odbojki na Bledu so najmlajše odbojkarice Triglava premagale drugo jeseniško ekipo in osvojile niz proti Blejkam. Na Bledu je potekal prvi turnir v mini odbojki za deklice, kjer so prvo tekmo proti ekipi Mladi Jesenice II naše najmlajše punce gladko zmagale z 2:0. V drugi so žal izgubile a ... Več

Pester odbojkarski vikend, člani gostijo Črnuče

Prihajajoči konec tedna spet ponuja bogat odbojkarski spored. V soboto igra Triglav v 1.DOL s Črnučami pomembno tekmo za učvrstitev položaja na lestvici, vrstili se bodo še nastopi v 3.DOL pri starejših in mlajših deklicah ter starejših dečkih. V 1. DOL se je redni del tekmovanja že prevesil v drugo polovico. ... Več

Kadeti in kadetinje v A ligi

Kadeti Triglava so nastopili na predzadnjem turnirju skupine C predtekmovanja v Kranju in z odliko opravili domačo nalogo saj so v zadnjih dveh nastopih dvakrat zmagali. Dekleta so v istem rangu tekmovanja v skupini I igrala na turnirju na Bledu in prav tako s 4 točkami potrdila uvrstitev v boljšo skupino tekmovanja ... Več

ACH Volley s 3:0 boljši od Triglava

Tekma 9. kroga državnega prvenstva med Triglavom in ACH Volley-jem je minila brez presenečenj. Gostje so z dobrim servisom in blokom oteževali organizacijo kranjskega napada in jih prisilili v ogromno število lastnih napak. Aktualni prvaki so zasluženo slavili s 3:0 (-22, -21, -20). Športna dvorana na ... Več

V 3. DOL dekleta uspešna, fantje tesno izgubili

V 3. DOL zahod so dekleta Triglava gostovala v dvorani Zlato polje in dosegla še četrto zmago ter se utrdila na tretjem mestu, fantje pa so na gostovanju v Ljubljani potegnili kratko, saj so s 3:2 izgubili proti Ljubljana Volley II in so trenutno z 11 točkami na 8. mestu. 3. DOL zahod - moški, Ljubljana Volley ... Več