Pokal Slovenije – 1/8 finala

Astec_Triglav_2011-12Kranj, 3. oktobra. Že kar dobro smo zakoračili v drugo polovico tekmovanja Pokala Slovenije za odbojkarje, saj so v tekmovanje že vključili tudi vsi prvoligaški klubi. V prvi tekmi osmine finala je v Kranju ekipa Astec Triglava premagala Črnuče ACH z izidom 3:1 (-23, 23, 14, 21). Prikazana odbojka ni bila na visoki kakovostni ravni. Borbeni gostje niso pokazali kaj prida spoštovanja proti višje rangiranemu nasprotniku in so Kranjčanom odščipnili prvi niz, potem ko so bili v vodstvu praktično od začetka pa do konca niza. Nato so kranjski odbojkarji le vzeli stvari v svoje roke in tekmo pripeljali do zanesljive zmage. Pri domačih na tekmi zaradi družinskih obveznosti ni nastopil Sašo Rop. Druga tekma bo v sredo, 5. oktobra, ob 17:45 v OŠ Dragomelj pri Domžalah.