Prva tekma Pokala za nami, sledi 5. krog 1. DOL

Thumbnail PreviewKranj, 21. oktobra. V prvi tekmi osmine finala Pokala Slovenije so bili Kranjčani s 3:1 (25:17, 25:27, 25:16, 25:17) boljši od Murexina iz Slovenske Bistrice. Za napredovanje v četrtfinale morajo zmago potrditi še v gosteh ali pa v primeru poraza osvojiti dodatni zlati niz. O nadaljevanju obračuna osmine finala bomo kot vedno poročali tudi na portalu OKTriglav.si. Preden pa bo znan četrtfinalist, čaka Triglavane še tekma petega kroga 1. DOL proti ekipi Marchiol Vodi iz Nove Gorice, ki je v štirih krogih 1. DOL do zdaj oddala le en niz in zaseda prvo mesto na lestvici. Primorci bodo gotovo kvaliteten nasprotnik in zato bo sobotna tekma v ŠD Planina ob 18. uri gotovo vredna ogleda.