Ta teden dvakrat v Slovenski Bistrici

Thumbnail PreviewKranj, 26. oktobra. Ta teden čakata odbojkarje Astec Triglava dve gostovanji. Najprej se bodo v povratnem srečanju osmine finala Pokala Slovenije pomerili z Murexinom, tokrat v Slovenski Bistrici, in sicer v sredo ob 19.30. Razpored 1. DOL pa določa, da bodo Triglavani že v soboto ponovno potovali v Slovensko Bistrico, saj je Murexin hkrati tudi njihov naslednji ligaški nasprotnik. V Pokalu so bili v prvi tekmi na domačem terenu s 3:1 boljši kranjski odbojkarji. Vendar pa po novem sistemu tekmovanja v gosteh ne bosta dovolj le dva niza, ampak šteje le rezultat v zmagah. Če se bo torej bistriška ekipa v sredo pokazala za uspešnejšo, bo potrebno odigrati še dodatni zlati niz za določitev četrtfinalista.