2.mesto najmlajših kranjskih odbojkarjev

grb_za_clanke_nova

Kranj, 20.marec. V Kranju je potekal 2.krog repesaža v katerem so igralci Astec Triglava-mini dosegli zelo dobro 2.mesto in se uvrstili v finale repesaža.

V prvi tekmi so domači odbojkarji igrali proti ekipi Logatca, kjer so z malo sreče osvojili prvi niz in v nadaljevanju zabeležili prvo zmago na turnirju.

Gorenjski derbi med domačo ekipo in ekipo iz Kamnika je odločal o zmagovalcu turnirja v katerem je vsaki od ekip pripadel po en niz in o zmagovalcu je odločal tretji, odločilni niz. Domača ekipa je bila vseskozi v vodstvo in pri rezultatu 21:17 je kazalo na domačo zmago. Po nekaj dobrih servisih Kamničanov in napakah Kranjčanov je gostujoča ekipa prišla do prve zaključne žoge, ki so jo tudi izkoristili in prišli do druge zmage.
Ekipa Astec Triglava-mini se je na tretji tekmi turnirja še tretjič srečala z ekipo RH Žužemberk in jih drugič premagala in z zmago osvojila drugo mesto na turnirju.
Astec Triglav-mini: Žižmund, Fajfar J., Golob ©, Fajfar M., Šteblaj, Kepic, Vojičič, Urana, Stružnik. Trener:Centa Aleš