Mladinci Astec Triglava že v polfinalu

empeter 20130127 1190991499Žirovnica, 27. oktobra. Mladinci Astec Triglava so se kot zmagovalci četrtfinalnega turnirja v Žirovnici uvrstili v polfinale tega tekmovanja. V prvi tekmi so premagali BenQuick Logatec z 2:0 in ker je z enakim izidom tudi Calcit Volleyball premagal domačo Žirovnico, sta se ti dve ekipi tudi pomerili za prvo mesto na turnirju. Prvi niz do dobili Kamničani po pravi srhljivki, ko so se po že udobni prednosti morali krepko potruditi za zmago. V drugem nizu je bila situacija podobna, le da so tokrat lepo prednost v končnici zapravili Kranjčani, Calcit je že imel žogo za zmago na tekmi, a so jo Triglavani ubranili in izid poravnali na 1:1. V tretjem odločilnem nizu pa so po vodstvu Calcita 3:6 Kranjčani pošteno pritisnili na plin in naredili delni izid 8:0. Calcitovci so sicer še poizkušali preobrniti potek (12:10), a so Kranjčani na koncu ohranili mirno kri in obdržali prednost ter se kot zmagovalci uvrstili na polfinalni turnir, ki bo 22. decembra. Nasprotniki Astec Triglava bodo Braslovče, GOKOP Fram in GO Volley.

Astec Triglav : Logatec 2:0 (25:17, 25:12)

Astec Triglav: Treven, Vene, Oman, Blaznik, Kalan, Josipovič 1, Berce, Urana, Mali 7, Vozlič 1, Košenina, Kök M.2, Kök A.1, Kos 3. Trener: Centa

Calcit Volleyball : Astec Triglav 1:2 (28:26, 25:27, 12:15)

Astec Triglav : Treven, Vene, Oman, Blaznik 1, Kalan, Josipovič 2, Berce, Urana, Mali 16, Vozlič , Košenina 1, Kök M. 15, Kök A.6, Kos 5. Trener: Centa