ACH ostaja neporažen nasprotnik: ‘Prvi niz je bil briljanten’

Sedmi krog modre skupine Sportklub 1A. DOL 2023/24 je kranjska ekipa odigrala proti še edinemu nepremaganemu nasprotniku, ACH Volley Ljubljana. Odščipnili so jim prvi niz, naslednji trije pa so odšli v roke aktualnih državnih prvakov. Hiša na kolesih Triglav – ACH Volley Ljubljana 1:3 (22, -22, -21, -21) Š... Več

Regije 2024 – spored in rezultati

Turnir regij dečkov in deklic bo letos zopet v Kranju. V ŠD Planina bodo v ponedeljek, 19. februarja, in torek, 20. februarja, med sabo igrale ekipe regijskih reprezentanc celotne Slovenije. Razpored in rezultate lahko spremljate na tej povezavi: RAZPORED IN REZULTATI. Končni vrstni red Deklice Primorska ... Več

ACH Volley še edini nepremagani nasprotnik

V soboto, 17.2., ob 17:30 bomo v ŠD Planina gostili aktualno vodilno ekipo ACH Volley Ljubljana. Ljubljančani so hkrati edina ekipa, katere v letošnji sezoni Triglavani še niso uspeli premagati. Na zadnjem medsebojnem obračunu v Hali Tivoli so bili gostitelji uspešnejši šele po petih nizih in Kranjčani želijo ta ... Več

Žreb v četrtfinalu Pokala Slovenije določil Maribor

Po zmagi v osmini finala nad Žirovnico s 3:0 se je Hiša na kolesih uvrstila v četrtfinale Pokala Slovenije. Pred njim so se karte premešale in nasprotnika je določil žreb. Sreča ni bila najbolj naklonjena Kranjčanom, saj za nasprotnika dobili verjetno najbolj razpoloženo ekipo tega trenutka - Maribor. Mariborčani ... Več

Mladi orli v naletu

Ekipa kadetinj 2 je zabeležila prvo zmago v sezoni v 2. kadetski ligi! Trener Jernej Vengušt: "Proti sosedam iz ŽOK Triglav Kranj so po izgubljenem prvem nizu punce začele z odlično igro brez napak in tesno dobile drugega, nato pa še prepričljivo tretji in odločilni niz. V drugi tekmi smo premoč priznali ... Več

Na Ravnah do gladke zmage

Odbojkarji Hiše na kolesih Triglav so v 6. krogu modre skupine v gosteh slavili proti Fužinar Sij Metal Ravne s 3:0 (-21, -15, -15). Igralci so pričakovali težko tekmo proti neugodnemu nasprotniku in so bili posledično z gladko zmago zelo zadovoljni. Korektor Jan Karl Jančič je po tekmi dejal: "V Ravnah je vedno ... Več

Kranjčani še drugič v sezoni premagali Calcit Volley

Športna dvorana Planina Kranj, gledalcev 200, sodnika Strmčnik (Velenje) Vrenko (Šempeter). HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV: Andovski, Nanut 18, Peruničić , Tučen 8, Snedec 6, Šikanić 2, Mali 7, Adžović, Jovović 30, Jančič, Fajfar(L), Zalokar(L). Trener: Sašo Rop. CALCIT VOLLEY: Planinšič 1, Vinkovič ... Več

V Prekmurju brez prave energije

Triglavani so morali v 4. krogu modre skupine Sportklub 1A. DOL na gostovanju v Murski Soboti priznati poraz Panviti Pomgrad z rezultatom 3:1 (-22, 23, 19, 21). Trener Sašo Rop je po tekmi dejal: "Zmanjkalo nam je energije po nizu in pol. Domači so bili boljši, mučili smo se celo tekmo, a enostavno smo bili tokrat ... Več

Tri zmage za naše mlade Triglavanke

Naše mlade Triglavanke so minuli vikend nastopale v različnih starostnih kategorijah in dosegle nekaj pomembnih zmag, pa tudi igralnih izkušenj iz porazov. Druga ekipa mlajših deklic je gostovala na Bledu. V prvi tekmi so se prvič pomerile proti ekipi iz Žirovnice in jim skozi oba niza dobro sledile. V napeti ... Več

Maribor zopet odnesel vse 3 točke iz Kranja

V 3. krogu modre skupine Sportklub 1A. DOL se je zopet bil boj za 3. mesto na lestvici med Maribor in Hišo na kolesih Triglav. Mariborčani so bili, podobno kot 23. decembra, precej boljši nasprotniki in slavili so s 3:0 (-25, -20, -15). Triglavani so bili v zelo izenačenem prvem nizu blizu, nato pa so gostje zaigrali ... Več