Druga ekipa st. dečkov kljub porazoma zadovoljna

grb_za_clanke_novaLjubljana, 6. decembra. Ekipa st. dečkov Astec Triglav II se je na kvalifikacijskem turnirju pomerila z ekipama iz Logatca in Črnuč. Zabeležili so dva poraza z 2:0, vendar so proti realno precej boljšim nasprotnikom večnoma igrali borbeno in nepopustljivo, do konca pa jih je krasilo tudi dobro vzdušje v ekipi.

O poteku prve tekme, trenerka Ema Vratarič: ˝Prvi dvoboj smo imeli s starimi znanci ekipo OK LOGATEC, kjer smo tokrat pokazali več odpora in več točk dosegli sami (ne zaradi napak nasprotnika). Žal smo oba seta izgubili, prvega na 14., drugega pa na 11. točki. Težave sta nam delala predvsem sprejem servisa in pa višina tekmecev, vendar kljub  temu nismo vrgli puške v koruzo, ter z močnim ekipnim duhom in željo uspeli narediti nekaj težav sicer boljšemu nasprotniku.˝

O drugi tekmi pa: ˝Druga tekma je bila veliko bolj izenačena in z ekipo OK ČRNUČE smo v prvem nizu držali rezultatski stik vse do rezultata 10:10, potem pa je zmanjkalo elana in niz smo izgubili na 14 točki. Drugi niz je bila koncentracija igralcev na zelo nizki ravni in ta del igre smo izgubili na 5, vendar je kljub rezultatu vzdušje v ekipi ostajalo in še vedno ostaja pozitivno. Vsem fantom čestitam za na določene trenitke zelo dobro igro in predvsem pa velja pohvaliti izvajanje začetnih udarcev, ki so vedno bolj nevarni.˝

Vljudno vabljeni na naslednji turnir, ki bo v nedeljo 13. decembra v ŠD Planina ob 10.00!