Kadeti Astec Triglava s polovičnim uspehom

Kranj, 17. februar. Tretji turnir A skupine je potekal v Kranju, kjer je domača ekipa Triglava zabeležila drugi poraz in četrto zmago v letošnjem tekmovanju in tako še vedno ostaja v boju za končno drugo mesto.

Značilnost tretjega turnirja v »A« je bila sigurno neprihod sodnika in posledično dvojno delo za trenerje – sojenje in vodenje tekme istočasno.

V prvi tekmi so si tretjič v letošnji sezoni nasproti stali kadeti Astec Triglava in GO Volley-ja in drugič so slavili gostje iz primorske.

V prvem nizu sta si ekipi izmenjavali v vodstvu do 20. točke, ko je domača ekipa z dobrim servisom in blokom izkoristila prvo zaključno točko in osvojila prvi niz. V drugem in tretjem nizu pa si je domača ekipa ekipa privoščila preveč neizsiljenih napak in izgubila z rezultatom 2:1.

V drugi tekmi so domači odigrali bistveno bolj sproščeno in nadigrali goste iz Mokronoga.

Astec Triglav: Kök Matej, Kök Aleš, Treven, Mali, Josipovič, Oman, Blaznik, Kalan. Trener : Centa.

Astec Triglav ; GO Volley 1:2 (25:22, 21:25, 8:15)
GO Volley : SEP Mokronog 2:0 (25:14, 25:17)
SEP Mokronog : Astec Triglav 0:2 (16:25, 6:25)