Kadeti v B ligi tokrat ostali brez zmage

skupna_500Kranj, 17.marec.Na turnirju petega kroga B lige v Kranju, domačim igralcem žal ni uspelo vknjižiti svoje četrte zmage v tem tekmovanju.

Mladi kranjčani so se v prvi tekmi pomerili proti vodilnim na lestvici, kjer je bilo v prvem setu zelo na tesno, saj je Žirovnica zmagala niz šele pri 26 točki. V drugem nizu so gostje igrali z manj napakami in močnim servisom, kar jih je privedlo do suverene zmage na 14. točki.
Druga tekma proti UKO Kropi je bila veliko bolj izenačena, fantje na obeh straneh pa so pokazali veliko želje v obrambi, tako da so na tribunah lahko uživali v na momente kar dolgih akcijah. Več športne sreče so imeli tokrat gostje, ki so se kljub temu, da so prvi set izgubili na 16, uspeli razigrati in na koncu tudi zmagati z rezultatom 2:1.

Astec Triglav I: Golob, Ribič, Jarc, Repič, Bertoncelj, Pleša, Berce, Čalić, Žižmund, Šteblaj. Trener:Vratarič.
Astec Triglav I : Žirovnica 0:2 (24:26, 14:25)
UKO Kropa : Astec Triglav I 2:1 (16:25, 25:23, 12:25)