Triglavani na Koroško po nove točke

fuzinar metal ravne 20131113 1504612691Kranj, 28. januarja. V prvem krogu skupine “smrti” oz. skupine ekip, ki se borijo za obstanek v ligi, bodo Kranjčani v sredo, 29. januarja, gostovali pri ravenskem Fužinarju Metalu. S Korošci letos Triglavani nimajo pozitivnega izida, saj so obe tekmi v rednem delu lige izgubili.

Prva tekma v Kranju se je končala z 0:3, na Ravnah pa so kranjski odbojkarji uspeli iztržiti tretji niz in bili blizu tudi v četrtem nizu, prva dva niza pa so brez pravega odpora in z obilo napakami prepustili domačim. Tokrat si Kranjčani ne smejo privoščiti, da bi jih domačini nadigrali že na začetku tekme, ampak bodo morali takoj zaigrati na vso moč – zbrano in brezkompromisno kot to znajo in zmorejo, saj zdaj prav veliko popravnih izpitov ne bo več. Tekma na Ravnah se bo v dvorani OŠ Prežihov Voranc začela ob 19. uri, tehtnico pravice pa bosta nagibala Jure Globačnik iz Topolšice in Mihajlo Milojevič iz Ljubljane. Na naši spletni strani bodo kot po navadi na voljo statistični podatki in rezultat V ŽIVO!